Seria Music! wzbogaciła się właśnie o trzy nowe, limitowane edycje. Caroni 1997 Rapso, Caroni 1997 Burrokeet i Caroni 1998 Chutney to rumy single cask i cask strength (ABV 60.3%, 60.1% and 63.5%), które poświęcone są różnym zjawiskom i gatunkom muzycznym z basenu Morza Karaibskiego. Dwa pierwsze były starzone w beczkach przez 21, a trzeci przez 20 lat. Liczba dostępnych na rynku egzemplarzy jest oczywiście mocno ograniczona, a rumu w beczkach wystarczyło na napełnienie jedynie 227 butelek Rapso, 229 Burrokeet oraz 209 Chutney.
Miejscem, z którego pochodzą opisywane edycje trunku jest Caroni, słynna destylarnia z wyspy Trynidad. Jej działalność operacyjna trwała od 1918 do 2002 r., a produkowany przez nią bogaty w smaku i aromacie rum doskonale znany jest każdemu koneserowi. Obecnie butelkowane trunki pochodzą z pozostałych jeszcze po destylarni beczek. Kiedy ostatnie z nich trafią w ręce kolekcjonerów i wielbicielu rumu nie wie nikt.
Motywem przewodnim Serii Music! jest muzyczny świat Karaibów. Pierwsza z opisywanych edycji nazywa się Rapso. Odnosi się tym samym do trynidadzkiego odpowiednika muzyki rap, powstałego na fali społecznych przemian lat 70-tych i stanowiącego obecnie integralną część lokalnej kultury. Kolejna edycja nazywa się Burrokeet, tak jak tradycyjny karnawałowy strój kobiecy, przypominający wyglądem polskiego lajkonika. Karnawał na Trynidadzie to jedna z największych tego typu imprez na Karaibach, która zachwyca kolorami, muzyką, i pięknymi strojami uczestników. Wśród tancerzy każdego roku dostrzeżemy tu również wiele kobiet w bogatych sukniach zintegrowanych z konstrukcją przypominającą osiołka. Ostatnia z opisywanych edycji to Chutney, która nawiązuje do muzyki stworzonej przez przybyłych w XIX w. imigrantów z Indii. Warto dodać, że oprawa serii już zdobyła uznanie branży nowoczesnych opakowań. Opisywane edycje rumu Caroni zostały bowiem ostatnio nominowane do nagrody ART of PACKAGING 2020 w kategorii Pragnienie, w konkursie organizowanym przez European Media Group.